NOT KNOWN DETAILS ABOUT کارشناس خودرو

Not known Details About کارشناس خودرو

Not known Details About کارشناس خودرو

Blog Article

کارشناسی خودرو یک مرحله مهم پیش از خرید یا فروش خودرو دست دوم به حساب می‌آید که هم فروشنده و هم خریدار از مزایای آن بهره‌مند می‌شود.

به طور کلی کارشناسان فنی در سنجش رنگ‌خوردگی خودرو، از ۵ قانون و راهکار اصلی پیروی می‌کنند.

کارشناس خودرو باید آزادی عمل در انجام آزمایش‌ها داشته باشد.

کارشناسی کامل خودرو شامل کارشناسی فنی و تکنیکال، رنگ و بدنه، عیب‌یابی و الکترونیک، آپشن‌ها و عملگرها به منظور اطمینان از سلامت قیمت کارشناسی خودرو: - تومان

بدین ترتیب، زحمت چانه‌زنی روی قیمت از دوش فروشنده و خریدار برداشته می‌شود. پس اگر خریدار خودرو دست دوم هستید، لزوم انجام کارشناسی فنی آن را مدنظر قرار دهید.

پس از انجام کارشناسی فنی خودرو با دستگاه دیاگ، مکانیک اقدام به تعمیر محل خطا کرده و سایر عیب‌های احتمالی را برطرف می‌کند. استفاده از این دستگاه بسیار ضروری بوده و هنگام خرید خودروهای دست دوم خیلی به کار خریداران می‌آید.

حتما بخوانید: نحوه تشخیص ماشین اتاق تعویض و معایب خرید این نوع خودروها

حتما بخوانید: خودرو تمام رنگ و دور رنگ؛ روش‌های تشیص و سختی‌های فروش این نوع خودروها

آیتم‌های دیگری که در کارشناسی رنگ و بدنه خودرو به آن‌ها توجه می‌شود، عبارت‌اند از:

اما می‌توان این مشکلات را با ترفندهایی هوشمندانه برای مدت زمانی کوتاه برطرف نمود.اگر شما چنین خودرویی را بدون کارشناسی بخرید قطع به یقین دچار تبعات جبران ناپذیر و هزینه‌های هنگفت خواهد شد.

چنان‌چه خرید خودروی دست دوم بدون در نظر گرفتن نکات معامله خودرو و مشاوره از کارشناس خودرو صورت بگیرد کارشناس ماشین و سلامت خودرو بررسی نشود، ضررهای مالی زیادی به خریدار وارد خواهد شد.

امروزه سامانه‌های بسیاری وجود دارند که شما می‌توانید با مراجعه به آن نوبت کارشناسی و تعیین اصالت خودرو را از آنها بگیرید. از مهم‌ترین این سایت‌ها می‌توان به سایت کارنامه اشاره کرد.

‬‬ خرید و فروش خودرو مطمئن و بی‌دغدغه همواره هدف اصلی کارشناس پلاس بوده است.

بدین ترتیب هر دو طرف با خیالی آسوده معامله خودرو را انجام می‌دهند.

Report this page